سم سوسک ریپلزال، سم قوی ریشه کنی تخم سوسک 

سوسک ها حشراتی بسیار آلوده اند که فاضلاب ها و زباله دانی ها مأمن آن ها است، اما گاهی گذارشان به خانه ها، رستوران، کافه ها، کارخانه ها و واحدهای تولیدی می افتد، این حشرات فرصت طلب و موذی پس از دیدن شرایط مطلوب این مکان ها، دیگر محال است با پای خود به همان زباله دانی که از آن آمده اند باز گردند، در نتیجه خودشان به اضافه میلیاردها میکروبی که با خود یدک می کشند مقیم خانه و زندگی ما می شوند و بسیاری از بیماری ها را انتشار داده و سبب خسارات فراوان خواهند شد. با سم سوسک ریپلزال مانع افزایش جمعیت سوسک ها شوید.

صفحه نحوه خرید و ارسال را مطالعه کنید

یک لیتری: ۶۵۰/۰۰۰    –    دو لیتری: ۱/۱۵۰/۰۰۰     –     چهار لیتری: ۱/۷۵۰/۰۰۰

قیمت ها به تومان است

به زانو درآوردن سوسک ها با سم قوی ریپلزال

باید قبل از این که سوسک‌ ها با سرعت مافوق تصور شروع به تکثیر کنند، آن ها را به زانو در بیاورید.
برای این که به جنگ چنین لشکر عظیمی از آلودگی ها بروید، نیاز به متحد نیرومندی چون سم سوسک‌ کش ریپلزال دارید، اگر می پرسید چرا سم ریپلزال، قطعاً تجربه استفاده از این سم سوسک کش قدرتمند را نداشته اید.

سم سوسک کش ریپلزال به طور ویژه برای مبارزه با تهاجم سوسک‌ های حمام طراحی شده است.
این سم قادر است علاوه بر انواع سوسک حمام حدود ۵۰ گونه از سایر آفات را نیز از بین ببرد، در نتیجه با استفاده از این سم با یک تیر می توانید چندین آفت را نشانه بگیرید.

سم کشنده سوسک ریپلزال چیست؟

اگر بخواهیم جواب این سوال را در یک جمله بدهیم؛ باید بگوییم سم سوسک‌ کش ریپلزال روشی مطمئن، برای خلاصی از شر کلیه انواع سوسک‌ ها است. ده ها گونه سوسک در برابر این سم کاملا بی دفاع هستند.
از جمله:

 • سوسک‌ کابینت
 • سوسک‌ آمریکایی
 • قهوه ای نواری
 • سوسری ها

سم سوسک کش ریپلزال مایعی آماده مصرف است و در بسته بندی های ۱ لیتری عرضه می شود، این سم فاقد رنگ و بو است و بر روی سطوح  استعمال شده، هیچ رد و اثری از خود به جای نمی گذارد.

ترکیب سم ریپلزال

صفحه نحوه خرید و ارسال را مطالعه کنید

یک لیتری: ۶۵۰/۰۰۰    –    دو لیتری: ۱/۱۵۰/۰۰۰     –     چهار لیتری: ۱/۷۵۰/۰۰۰

قیمت ها به تومان است

این سم از ترکیب ویژه ای از قوی ترین حشره کش های نابود کننده سوسک تشکیل یافته است. موادی نظیر:

 • سایپرمترین
 • اسید بوریک پروسوییت

موادی که نام برده شد برای انسان ها و حیوانات خانگی بی ضرر هستند و ایجاد آلرژی و حساسیت نمی کنند، از طرفی این ترکیبات در کنار از بین بردن سوسک‌ ها، بر روی بسیاری دیگر از آفات خانگی اثر کشندگی بسیار خوبی دارند. آفاتی همچون :

 • مورچه
 • کک
 • کنه
 • شپش
 • موریانه
 • سایر آفات

مکانیسم اثرگذاری سوسک کش ریپلزال

این سم یک کشنده فوق العاده و یک دور کننده بی نظیر برای سوسک ها می باشد.
سم سوسک کش بسیار قوی ریپلزال از طریق حمله به سیستم عصبی، حرکت سوسک ها را متوقف نموده و فعالیت ارگان ها و اندام های آن ها را مختل می کند.

ویژگی بسیار مهم سم ریپلزال عملکرد دومینویی آن در از بین بردن سوسک ها است.
مکانیسم دومینویی به این صورت عمل می کند که سوسک‌ آلوده به سم تا ۱۲ ساعت زنده می ماند.، این زمان برای بازگشت سوسک‌ به کلونی کفایت کرده و از آنجایی که سوسک ها به خوردن سوسک های مرده یا فضولات سوسک های دیگر علاقه زیادی دارند، هر سوسکی که سوسک کشته شده با سم یا فضولاتش را تناول کند با دریافت دوز کشنده سم خواهد مرد، این فرآیند زنجیره وار تا کشته شدن تمامی اعضای کلونی ادامه می یابد.

در نتیجه با استفاده از مقدار بسیار کمی از سم قدرتمند سوسک کش ریپلزال میتوانید کل سوسک های کلونی را مانند دانه های دومینو یکی پس از دیگری از پا بیندازید. این سم فوق العاده از معدود سمومی است که بر تخم های محافظت شده سوسک‌‌ نیز اثر کشندگی مستقیم و قوی دارد.

مزایای استفاده از سم سوسک‌ ریپلزال چیست؟

مزایای استفاده از این سم به قدری زیاد است که در این متن نمی گنجد اما در این جا به برخی از مهم ترین آن ها اشاره شده است:

کاربری آسان

کاربری آسان یکی از نقاط قوت این سم است.
به دلیل این ویژگی، به راحتی می توانید سم را در هر گوشه و کناری استعمال کنید.

ماندگاری بالا در محیط

ماندگاری بالا در محیط که کاربر را از دردسر سم پاشی های مکرر نجات می دهد، مزیت دیگری است که این سم را در بین محصولات مشابه سرآمد می کند.

قابل استفاده در انواع محیط

این سم را می توان در بسیاری از محیط هایی که مستعد جدب سوسک ها هستند استفاده نمود. نظیر:

 1. رستوران ها
 2. کارخانجات فراوری گوشت و تولید محصولات گوشتی
 3. کشتارگاه ها
 4. کنسرو سازی
 5. تولید آبمیوه
 6. آشپزخانه های صنعتی
 7. قنادی ها
 8. رستوران ها و …

نابودی قطعی تخم های سوسک

با وجودی که تخم سوسک‌ ها در برابر سم های دیگر مقاوم هستند؛ اما سم سوسک‌ کش ریپلزال بسیار موثر و قوی بوده و حتی تخم سوسک ها را نیز به سرعت از بین می برد، این سم را باید در مکان هایی با احتمال حضور سوسک ها و تخم های آن ها مثل ترک و شکاف ها، قسمت های گرم و مرطوب خانه، حمام و دستشویی، مجرای فاضلاب، توده زباله و … به کار برد.

برای نابودی تخم های سوسک در آشپزخانه نقاط زیر را حتماً سم پاشی کنید.

 • زیر و پشت یخچال و کابینت ها
 • پشت لباس شویی
 • کنار و گوشه دیوارها
 • روی کابینت های بالایی
 • زیر سینک ظرفشویی
 • قسمت اتصال کابینت ها به دیوار

سم دوستدار محیط زیست

سوسک کش ریپلزال دوستدار محیط  زیست و در عین حال بسیار موثر است.
این سم با قدرت و اثرگذاری بالا، سبب مرگ سریع جمعیت عظیمی از سوسک‌ ها می شود، سرعت اثر این سم به قدری زیاد است که یک روز پس از خوردن آن توسط سوسک ها، عملیات انهدام کلونی آفت آغاز شده و کلیه سوسک‌ ها ریشه کن می شوند.

محصولی مقرون به صرفه

اثر دومینویی ریپلزال آن را به یک سم سوسک کش کاملا مقرون به صرفه بدل کرده است، با مقدار کمی از این سم می توانید تعداد بیشماری سوسک‌ و تخم آن ها را از بین ببرید.

بی خطر برای انسان و حیوانات خانگی

مواد موجود در سم ریپلزال برای انسان و حیوانات خانگی بی ضرر است و هیچ حساسیت تنفسی و پوستی ایجاد نمی کند، بنابراین در حین فرآیند مبارزه و انهدام کلونی سوسک ها نیازی به تخلیه محیط نیست.

هیچ کس فرصت خرید سوسک‌ کشی حرفه ای را که انواع سوسک‌ ها، سوسک حمام، سوسک آلمانی، سوسک‌ بالدار، سوسک کابینت، سوسک‌ سیاه و سوسک فاضلاب بعلاوه ۵۰ گونه از آفات خانگی را از بین می برد را از دست نمی دهد.

قدرت بسیار بالا در اثرگذاری و کشندگی سم سوسک کش ریپلزال و همچنین بی ضرر بودن آن برای سلامت انسان به تایید سازمان های جهانی رسیده است، میلیون ها مصرف کننده در سراسر جهان، شاهد دیگری بر راستی این ادعاها می باشد.

سم ریپلزال بهترین سوسک‌ کش خارجی

صفحه نحوه خرید و ارسال را مطالعه کنید

یک لیتری: ۶۵۰/۰۰۰    –    دو لیتری: ۱/۱۵۰/۰۰۰     –     چهار لیتری: ۱/۷۵۰/۰۰۰

قیمت ها به تومان است

این سم فوق العاده با کیفیت یکی از محصولات شرکت بایر از کشور آلمان است.
با وجودی که اغلب سموم ضد آفت سوسک‌ موجود در بازار محصولات بی کیفیت و درجه سه چینی هستند، سم ریپلزال با فرمولاسیون بی نظیر خود، در پیشرفته ترین لابراتوارهای اروپا و بر اساس آخرین یافته های دانش بشری فرموله شده است، در ساخت این سم از با کیفیت ترین مواد ارگانیک استفاده شده تا هیچ گونه تهدیدی برای سلامتی انسان ها فراهم نیاورد و در عین حال بازدهی ۱۰۰% تضمینی داشته باشد.

سفارش سم از طریق: